Personal tools
You are here: Home Novinky Květen - měsíc Nordic Walkingu
« June 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
 
Document Actions

Květen - měsíc Nordic Walkingu

by Nordic Walking last modified 2009-05-30 13:24

Sobota 30.

byla ve znamení pravidelných lekcí v Pražském Kunratickém lese. Dnešní lekce byla trochu vlhčí, ale to nevadilo. Ač se sešlo méně účastníků než bylo přihlášeno, absolvovali kompletní lekci včetně Nordic Walking abecedy a našich speciálních cvičení.

Poslední květnový pátek

se konala lekce Nordic Walking v Jáchymově. Dnes bylo lehce deštivo, ale na Nordic Walking to nevadilo.  Procházka, po dešti voňavým lesem, byla příjemná.

Pondělí 25.5.

jsme měli tradiční Nordic Walking lekci pro Jáchymovské hosty.  Na tu dnešní dorazilo 11 zájemců o tento zdravý pohyb.  Nejstarší dnešní účastnice na sebe prozradila, že již oslavila 80. narozeniny.

Předposlední květnový pátek

byla v Jáchymově tradiční Nordic Walking lekce pro hosty místních lázní. Dnes se dostavilo osm účastnic a jeden účastník. Obešli jsme trasu přes Mlýnky včetně nezbytné Nordic Walking abecedy.

Dvacátý květnový den

jsme měli na Božím Daru ukázkovou lekci Nordic Walking pro magazín "55+".  Tak uvidíme.

V pondělí 18.5.

proběhla další z bloku Jáchymovských lekcí. Průměrný věk účastníků byl poněkud vyšší, ale to nám nezabránilo v absolvování okruhu v okolí. Po příjemně sravených 90-ti minutách jsme ještě podebatovali o vybavení a rozloučili se pozdravem "Walkingu zdar". 

Dnes byl pátek 15.5.

dopoledne jsme měli Nordic Walking lekci pro školni děti v Barensteinu. Skupina třeťáků a čtvrťáků se nejen za našeho dohledu vydala na okruh v okolí školy. 

Odpoledne byla tradiční lekce Nordic Walking v Jáchymově. Dnes se sešlo 15 účastníků.  Lekce byla zajímavá i pro nás, protože složení adeptů Nordic Walking bylo více než rozmanité. 

Dnes ve středu 13.5.

jsme měli v Praze privátní lekci Nordic Walking. Jedna mladá dáma si objednala naše služby. Lekce proběhla v námi oblíbeném Kunratickém lese v odpoledních hodinách.  A co Vy? Už jste vyzkoušeli Nordic Walking?

Jedenáctý květnový den

bylo pondělí. Měli jsme tradiční Jáchymovskou Nordic Walking lekci. Dnes dorazilo 9 dam středního a vyššího věku. Dnešní dvouhodinovka, plná informací o Nordic Walking, se odehrála v lesích okolo Jáchymova. Část účastnic se již domlouvala na společný Nordic Walking výlet.  Doufejme, že jejich nadšení nevyprchá.

Ani další den

nebyl bez Nordic Walking. Tentokrát jsme měli v úterý lekci pro jeden, vesměs dámský, spolek.  Lekce obsahovala vše co má, teorii, praxi, Nordic Walking abecedu a také, pro nás specifické, cvičení pro uvolnění atmosféry.

Pondělí 4.5.

jsme měli tradiční Nordic Walking lekci v Jáchymově. Se všemi osmi účastníky jsme prošli trasu, která vede okolo Mlýnků.

Nordic Walking bez hranic - 1.5.

První májový den jsme pořádali již třetí ročník masové akce "Nordic Walking bez hranic". Účast byla hojná - 274 walkerů z blízkého i dalekého okolí. Nejstarší účastnice, paní Marie, oslavila tento rok již své 85. narozeniny.  Odstartováno bylo přesně dle propozic v 10:30 hod.  Božím Darem a jeho okolím se tak rozezněl klapot holí. Několik desítek minut po projití posledních walkerů cílem, proběhla bohatá tombola a rozdání cen. 

Dle příslibu, jsme také představili nejdelší Nordic Walking hole na světě. Tyto hole mají délku 247,5 cm. Bohužel jsou pro normálního smrtelníka nepoužitelné, protože walker pro tyto hole potřebuje být vysoký  přibližně 365cm.  

Příští rok se opět tato akce uskuteční. Zúčastnit se můžete i Vy.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: