Personal tools
You are here: Home O nás
« July 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Document Actions

O nás

by Nordic Walking last modified 2013-02-20 12:30

Naši Nordic Walking instruktoři a místa jejich působení

Nordic Walking Barborka Team

Rádi bychom se Vám představili  - 

Kuba -   nw kuba.JPG největších sportovních úspěchů dosáhl v  běhu na lyžích,  kde několikrát vyhrál Mistrovství republiky a na Mistrovství světa juniorů obsadil 13. místo.  Na Mistrovství světa v Nordic Walking v roce 2006 obsadil 5. místo.  Účastník Vasova běhu 2011 (závod v běhu na lyžích na 90Km). S Kubou se můžete potkat hlavně na Božím Daru a  v Karlových Varech nebo v Jáchymově, ale i na skupinových Nordic Walking lekcích po celé ČR.  

 

Míša - vyznavačka outdoorových aktivit, výtečná běžkyně na lyžích, účastnice mnoha závodů na republikové i mezinárodní úrovni, dlouholetá mládežnická trenérka běhu na lyžích. Míšu potkáte hlavně v Jablonci a okolí. Občas zaskočí též do Prahy. Její doménou jsou rekondiční pobyty.

 

Míra -  student  Fakulty tělesné výchovy a sportu University Karlovy v Praze a sportovec - aktivní fotbalista na krajské úrovni, dlouholetý závodník na republikové úrovni v běžeckém lyžování a v xterra triathlonu.  S Mírou se můžete potkat hlavně v Praze. Občas také supluje při Nordic Walking lekcích v Karlových Varech.

Alice - sportovní nezmar. V juniorském věku reprezentantka v běhu na lyžích, později sklízející úspěchy také v triatlonu. Absolventka FTVS. S Alicí se můžete setkat na lekcích v Jablonci nad Nisou a okolí. 

Kuba II -  student  plzeňské univerzity, Kuba II se aktivně věnuje běhu na lyžích. Zúčastňuje se  maratonských lyžařských běhů seriálu Euroloppent. Kubu II potkáte především na lekcích v Plzni.

Adam - student Univerzity J.E. Purkyně v Ústí n/L, aktivní sportovec, hlavně v běhu na lyžích a horském kole. V lyžování pravidelně obsazoval místa v Top Ten na republikové úrovni. Adama potkáte na lekcích v Teplicích a okolí.

 Všichni naši instruktoři Nordic Walking jsou zkušení a  mají potřebné vzdělání v oblasti Nordic Walking.

 


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: