Personal tools
You are here: Home Novinky Říjnový Nordic Walking
« September 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 
Document Actions

Říjnový Nordic Walking

by Nordic Walking last modified 2009-10-31 21:15

V říjnu 2009

jsme měli 12 lekcí na nichž se Nordic walking naučilo 109 "Walkerů".

Poslední den měsíce

byl zároveň dnem, kdy se konala poslední lekce Nordic Walking v tomto měsíci. Dnešní privátní lekce proběhla na Božím Daru.  Obešli jsme malou Ježíškovu cestu. Během lekce si účastníci samozřejmě vyzkoušeli správnou techniku a správné Nordic Walking hole a dostalo se jim veškerých potřebných informací.  Neopoměli jsme ani různá cvičení Nordic Walking podporující.

30.10. proběhla Nordic walkinglekce

v Jáchymově. Byl pátek a tak tomu nemohlo býti jinak.  Na dnešní kurz se dostavilo 14 zájemců o tento zdravý pohyb.

Pondělní lekce Nordic Walking

proběhla v Jáchymově pro zdejší lázeňské hosty.  Na dnešní lekci se dostavilo 8 účastníků a účastnic. Rozmanitá skupinka se zástupci České republiky, Německa a Egypta obešla nedlouhý okruh v okolí.

24.10. v sobotu

stále probíhal veletrh cestovního ruchu v Plzni. Samozřejmě za naší účasti.

V pátek 23.10.

jsme v Plzni již byli. Představili jsme Nordic Walking široké Plzeňské veřejnosti.

Od čtvrtka 22.10.

probíhá v Plzni, s naší účastí, veletrh cestovního ruchu.  Bohužel nám to nevyšlo abychom byli přítomni již od počátku.

Pondělní lekce Nordic Walking

se jako již tradičně odehrála v Jáchymově pro klienty zdejších lázní.  Dnešní účast sice nebyla velká, přesto jsme obešli několik kilometrů v okolních lesích.

Nedělní Nordic Walking

se také neobešel bez naší účasti. 18.10. jsme měli lekci Nordic Walking ve Žluticích. Dostavilo se 11 účastníků.  Na dnešní lekci se sešla zajímavá skupina. Věkový průměr srážela čerstvě plnoletá adeptka a na druhé straně věkový průměr zvedala walkerka se sedmi křížky. 

Nordic Walking lekce v sobotu 17.10.

jsme měli hned dvě. Od půl desáté jsme začínali lekci v Rokycanech a od deseti probíhala ještě jedna lekce v Praze.  Do Rokycan se dostavilo 10 zájemkyň. Všechny obešli několika kilometrový okruh doplněný o Nordic Walking abecedu.

V Praze nebyla účast takto hojná. Ale i tak se všem účastníkům dostalo veškerých důležitých informací ohledně Nordic Walking. Techniku se naučili pod vedením zkušeného instruktora a vyzkoušeli si také různá koordinační cvičení.

V pátek 16.10.

jsme bohužel byli nuceni zrušit Nordic Walking lekci v Jáchymově. Povětrnostní podmínky nezaručovali bezpečný průběh lekce. 

10.10. v sobotu

proběhnul poslední podnik "European Nordic Walking Challange" v Německém Münchbergu. Protože naše akce "Nordic Walking bez hranic" je součástí seriálu, nemohl ani tentokrát chybět náš zástupce.  Celkové výsledky najdete v sekci "NW bez hranic".

V pondělí 5.10. byla lekce Nordic Walking

pro hosty Jáchymovských lázní. Dnes se sešli pouze 4 adepti této pohybové aktivity. Obešli jsme pouze velmi krátký okruh, protože účastníci měli velké zdravotní indispozice. Ale Nordic Walking je nadchnul. Bez Nordic Walking holí by dnešní trasu neobešli.

Ani neděle se neobejde bez Nordic Walking lekce

ta dnes proběhla na Božím Daru.  Se dvěmi  privátními zájemci jsme obešli "Malý Tellerhauser". Cestou jsme je naučili správné technice a nevynechali ani Nordic Walking abecedu.

V sobotu 3.10.

jsme měli hned dvě lekce Nordic Walking. V 10:00 hodin začínala lekce s Mírou v Pražském Kunratickém lese. Dnešních 14 účastníků strávilo příjemné dvě hodiny s Nordic Walking holemi. V této době se Míra všem přítomným věnoval tak, aby zvládli správnou techniku co nejlépe.

Ve stejnou dobu začínal lekci také Kuba. Ale o 110km jinde. V Dobřanech.  Na této Nordic Walking lekci se sešlo více zájemců než jsme čekali. Naštěstí vedla Dobřanská trasa převážně po loukách v okolí Radbuzy a tak jsme měli všech 20 účastníků pěkně na očích.

První lekce Nordic Walking

v říjnu proběhla v pátek 2.  A protože páteční lekce bývají v Jáchymově, tak ani dnes tomu nebylo jinak. 12-ti členná skupina si dnes mohla vyzkoušet vše potřebné a nutné ke zvládnutí správné Nordic Walking techniky.

 


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: