Personal tools
You are here: Home Novinky Nordic Walking v září 08
« July 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Document Actions

Nordic Walking v září 08

by Nordic Walking last modified 2008-09-30 19:08

Zářijové novinky na poli Nordic Walking aneb co se stalo v těchto dnech.

Naše Nordic Walking statistika za září 2008

Za tento měsíc jsme měli 21 Nordic Walking lekcí a to včetně "Rekondičního týdne". Nordic Walking s námi vyzkoušelo 135 zájemců.

Úterý 30.9.

Poslední zářijový den jsme neměli žádnou Nordic Walking lekci.

Pondělí 29.9.

Dopoledne proběhla na Božím Daru Nordic Walking lekce. S pěti členou skupinkou jsme obešli 5 Km dlouhý okruh. Účastnicím se dostalo krátké Nordic Walking teorie a o něco delší praxe. 

 

Neděle 28.9.

Den české státnosti jsme oslavili privátní Nordic Walking lekcí pro lázeňský hotel Venus v Karlových Varech. Podvečerní Nordic Walking v Lázeňských lesech byl velmi příjemný.

Sobota 27.9.

V tomto dni jsme na Božím Daru pořádali "Den s Nordic Walking" pro jednu věhlasnou společnost.  14 účastníků obešlo příjemných 15 Km se zastávkou na nejvyšší hoře sousedního Saska, kde jsme měli zajištěný lehký oběd.  Fotky z této akce najdete zde.

Pátek 26.9.

Proběhla tradiční Nordic Walking lekce v Jáchymově. Dnes bylo 15 účastníků.  Během lekce si všichni vyzkoušeli Nordic Walking v praxi aby mohli poznat výhody Nordic Walking.

Čtvrtek 25.9.

Dnes jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking.

Středa 24.9.

Tento den jsme měli lekci Nordic Walking v Jáchymově pro klienty místních lázní. Obešli jsme asi 4km dlouhý okruh.  

Úterý 23.9.

Dnes nebyla žádná Nordic Walking lekce.

Pondělí 22.9.

V Josefově Dole v Jizerských horách jsme měli den s Nordic Walking pro Chomutovskou pobočku Svazu Diabetiků ČR. P9220008.JPG  

Neděle 21.9.

Dnes proběhla Nordic Walking lekce v Praze v Riegrových sadech. P9210005.JPGSešlo se 5 účastnic, které si Nordic Walking vyzkoušely při krátké procházce.

Poté jsme měli ještě Nordic Walking lekci v Jablonci nad Nisou. P9210007.JPGObešli jsme krátký okruh okolo přehrad a areálu "Břízky".

Sobota 20.9.

Tento den jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking. Den jsme věnovali přípravě na zítřejší Nordic Walking v Praze a Jablonci n/N.

Pátek 19.9.

Dnes jsme měli tradiční Nordic Walking lekci v Jáchymově.  Početná skupina (16) účastníků si při procházce po lázeňském okolí vyzkoušela Nordic Walking v praxi.

Úterý 16.9 a Středa 17.9. a Čtvrtek 18.9.

Tyto dny jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking.

Pondělí 15.9.

Ač byla na dnešek ohlášena Nordic Walking lekce v Jáchymově, nakonec se dnes nekonala. Na vině bylo nevlídné počasí. Dnešní déšť ve spojení s větrem nepřál Nordic Walking procházce po okolí.

Neděle 14.9.

Na dnešním programu jsme měli druhou část Nordic Walking akce pro hotel Am Fichtelberg.  Naše skupina adeptů Nordic Walking  obešla krátkou, ale kopcovitou trasu.

Sobota 13.9.

Dnes jsme ukončili Rekondiční týden dopolední individuální aktivitou.

Po celý den jsme ještě měli Nordic Walking lekci a výlet pro hotel Am Fichtelberg v Oberwiesenthalu. S dvanácti účastníky jsme dopoledne obešli trasu 12km. Odpoledne jsme se prošli pouze po blízkém okolí Oberwiesenthalu.  

Pátek 12.9.

Dnes jsme měli P9121223 (3).JPGNordic Walking na Klínovec . Cestou zpět jsme se zastavili u "Wappenstein".    Odpoledne jsme měli tradiční Nordic Walking lekci pro hosty Lázní Jáchymov. 15 účastníků si vyzkoušelo Nordic Walking v praxi během 5-ti km okruhu.

Čtvrtek 11.9.

Na dnešním programu byl Nordic Walking výlet do Jáchymova.  Autem jsme se přesunuli s Božího Daru na Abertamskou křižovatku a poté jsme se vydali přes Eduarda na Mariánskou, kde jsme si dali oběd a pak pokračovali přes Popov do Jáchymova. Odtud na Boží Dar jsme se již dostali autobusem. 

Středa 10.9.

Tento den jsme se vydali provozovat Nordic Walking na 14Km dlouhou "Ježíškovu cestu".  Cestou zpátky si účastnice Rekondičního týdne odskočily na houby. Úspěšně.

Úterý 9.9.

Dnes jsme s účastníky "Rekondičního týdne"podnikli Nordic Walking výlet na Fichtelberg. Zpět na Boží Dar jsme pokračovali přes Oberwiesenthal.

Krátká (10km), ale pěkná procházka. Počasí nám přálo a tak jsme měli z Fichtelbergu hezký výhled.

Pondělí 8.9.

Vzhledem k tomu, že účastnice Rekondičního týdne včera dorazili později, měli jsme seznámení s Nordic Walkingem až dnes. Dopoledne jsme prošli trasu "Dlouhý Tellerhäuser". Cestou jsme vyzkoušeli různé průpravné cviky.    Odpoledne byla tradiční lekce Nordic Walking v Jáchymově.

Neděle 7.9.

Dnes začal další z řady Rekondičních týdnů.

Sobota 6.9.

Konal se Karlův krok. Tato Nordic Walking akce, kterou pomáháme organizovat se tento rok vydařila.  V průběhu akce jsme měli možnost vyzkoušet "sedmimílové boty" od UP-WING. Jde na nich provozovat i "7Miles Walking".

kuba-boty.JPG

Pátek 5.9.

Dopoledne jsme označili tratě pro zítřejší Nordic Walking - Karlův krok.  Odpoledne jsme měli tradiční Nordic Walking lekci v Jáchymově.  Při procházce na "Mlýnky" se všech 10 účastníků přesvědčilo, že Nordic Walking je jednoduchý a přitom prospěšný.

Úterý 2.9. , Středa 3.9. a Čtvrtek 4.9.

Tyto dny jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking. Ale ve středu vyšel v karlovarském vydání MF Dnes článek o Nordic Walking a reportáž z naší lekce. Články si můžete přečíst zde.

Pondělí 1.9.

Dnes jsme měli pravidelnou Nordic Walking lekci v Jáchymově. Zůčastnilo se osm klinetů, kteří si odzkoušeli Nordic Walking v praxi.  Poté jsme měli ještě jednu privátní Nordic Walking lekci na Božím Daru. 


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: