Personal tools
You are here: Home Novinky Nordic Walking ve spadaném listí
« January 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Document Actions

Nordic Walking ve spadaném listí

by Nordic Walking last modified 2009-12-01 09:28

aneb v listopadu 2009

Nordic Walking v listopadových dnech

s námi vyzkoušelo 113 zájemců na některé z našich 17 Nordic Walking akcí, které jsme pořádali v Praze, Jablonci nad Nisou, Karlových Varech a v Jáchymově.

Vyzkoušejte také Nordic Walking.

Poslední listopadová lekce Nordic Walking

se konala v pondělí 30.11. v Jáchymově. Dnes se s námi do okolních lesů vydalo sedm zájemců.

Nordic Walking kurz v Praze

opakujeme pravidelně. A v sobotu 28.11. se opět jeden uskutečnil.  Dnes přišli na Nordic Walking do Kunratického lesa čtyři zájemci. Tato lekce byla poslední pražská listopadová.  Všichni účastníci si vyzkoušeli Nordic Walking v praxi doplněný o různá koordinační cvičení.

Páteční lekce Nordic Walking

se odehrála v pátek 27.11. v Jáchymově. Dnes se sešlo osm zájemců. Nedlouhý okruh v okolí jsme obešli v solidním, ale příjemném tempu.

Na pondělí 23.11.

jsme měli ohlášenou lekci Nordic Walking v Jáchymově. S devíti zájemci o tento zdravý pohyb jsme obešli krátký okruh v okolních hvozdech.  Ač je již zima za dveřmi, měli jsme štěstí i na počasí. V době konání prosvítalo sluníčko a byl příjemný podzimní den.

V sobotu 21.11.

se v Jáchymově slavnostně otevíral nový bazén. Při této příležitosti se konala oslava, jejíž součástí byl také Nordic Walking. A protože synonimem pro Nordic Walking v Jáchymově, je naše Nordic Walking centrum, nemohli jsme chybět.  

Pro hosty jsme připravili dvě lekce. Na první lekci se dostavilo 6 adeptů tohoto pohybu. Druhá lekce měla již účast slabší. Ale i se dvěma účastníky se lekce uskutečnila.  

Páteční Nordic Walking lekce

se v Jáchymově 20.11. zúčastnilo 7 hostů místních lázní. Obešli jsme nedlouhý okruh v okolních lesích.

Na výročí Sametové revoluce

jsme měli hole v ruce. Dnes byl Nordic Walking kurz v Praze, konkrétně v Divoké Šárce.  Na dnešní lekci se sešly 3 zájemci, kteří obešli naše nové Nordic Walking okruhy v Šáreckém údolí.  Cestou si vyzkoušeli Nordic Walking v praxi a procvičili si koordinaci pohybu Nordic Walking abecedou.

Pondělní (16.11.) Nordic Walking lekce

proběhla tradičně v Jáchymově.  Se sedmi adepty jsme se vydali na Mlýnky a obešli tak lehký okruh v okolí.

Sobota 14.11. byla svátkem Nordic Walking

V tento den jsme měli 3 akce Nordic Walking. Místa konání byla rozeseta na různá místa.

Jako první dnes začínala v Jablonci nad Nisou Alice.  Protože se dnešní den koná pravidelný pochod proti diabetu, nemohli jsme ani tentokrát chybět.  Na této lekci se sešlo !! 27 !! převážně diabetiků.  Absolvovali příjemný okruh v okolí Jabloneckých přehrad.

Další lekci  Nordic Walking měl Míra v Praze. Dnes se v Kunratickém lese sešlo 5 zájemkyň. Dostalo se jim veškerých infomací nutných ke zvládnutí základů Nordic Walking.

Poslední dnešní akci Nordic Walking měl Kuba. V Karlových Varech měl další výlet Nordic Walking pro karlovarské hosty. Dnes se ke stálé dvojici přidal ještě jeden pár. Obešli jsme okruh v Karlovarských lesích a navštívili mj. Vyhlídku Petra Velikého nebo Lesní pobožnost.

13. v pátek

jsme neměli smolný den, ale lekci Nordic Walking v Jáchymově.  S osmi adepty jsme se vydali do blízkého lesa a obešli několikakilometrový okruh.

Také Nordic Walking výlet

ve čtvrtek 12.11. jsme měli pro naše klienty v Karlových Varech.  Dnes jsme se vydali na Dianu. Vybrali jsme si prudší stranu kopce a zdolali ji bez zaváhání. 

Středeční Nordic Walking

jsme měli opět v Karlových Varech. Dnešní část série výletů vedla na Vyhlídku Karla IV.  Již dnes po třech procházkách s Nordic Walking holemi mají naši klienti znatelně větší výkonost než na úplném začátku.

První den potřebovali občas zastavit a vydýchat se. A to i na rovinách.  Dnes bez zastávky překonali asi 80 výškových metrů, během dvou kilometrů. A ještě jsme stihli povídat.  Uvidíme, jakou fyzickou kondici budou mít na konci našich tréninků.

V úterý 10.11.

jsme měli pokračování série Nordic Walking výletů v Karlových Varech. Tentokrát jsme obešli již těžší okruh nežli v sobotu.  Dnes jsme šli na Tři Kříže a tím jsme museli zdolat i nějaký ten výškový metr.

Pondělní lekci Nordic Walking

jsme měli v Jáchymově 9.11.  Se sedmi adepty jsme obešli krátký okruh v okolních hvozdech.

Další lekce proběhla 7.11. v Karlových Varech,

tentokrát pro jeden wellness hotel. Tato privátní lekce měla pouze dva účastníky, jejichž pobyt v tomto lázeňském městě je zaměřen na redukci váhy.  Seznámili se s Nordic Walking, aby mohli v rámci pobytu pokračovat pod naším profesionálním vedením.

První Nordic Walking lekce

proběhla v pátek 6.11. v Jáchymově. Dnes dorazilo 9 účastníků. Různorodá skupina.  Ač děláme Nordic Walking již mnoho let i tak jsme měli dnes jednu premiéru. Na naší lekci se dostavila a celou absolvovala paní po amputaci dolní končetiny. Další důkaz toho, že Nordic Walking je opravdu pro všechny.  


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: