Personal tools
You are here: Home Novinky Nordic Walking v říjnu 08
« November 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Document Actions

Nordic Walking v říjnu 08

by Nordic Walking last modified 2008-10-25 22:45

Také tento měsíc Vám nabídneme naše Nordic Walking akce den po dni

Sobota 25.10. - Pátek 31.10.

Tyto dny nemáme žádné lekce ani jiné Nordic Walking akce. Na tento čas jsme opustili rodnou hroudu a odjeli hledat nové cesty pro Nordic Walking do teplejších krajů. Uvidíme co najdeme.  

Pátek 24.10.

Dnes byla tradiční lekce Nordic Walking v Jáchymově.   Osm účastníků si vyzkoušelo Nordic Walking v praxi, dostalo se jim základní teorie a sami se přesvědčili o zdravotním přínosu Nordic Walking.    

Čtvrtek 23.10.

Ani tento den jsem neprožili žádnou lekci Nordic Walking.  

Středa 22.10.

Dnes jsme oslavili narozeniny naší nejhlavnější - Martiny . Ale bohužel ani tento den jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking.

Úterý 21.10.

Tento den jsme neměli ve znamení Nordci Walking.

Pondělí 20.10.

Dnes byla tradiční Jáchymovská lekce Nordic Walking.  S účastníky jsme obešli několika kilometrový okruh. Cestou jsme vyzkoušeli různé Nordic Walking cviky a techniky. Bylo to příjemné podzimní odpoledne.  

Neděle 19.10.

Tato neděle nebyla ve znamení Nordic Walking.

Sobota 18.10.

Den, kdy jsme měli další ukázkovou lekci Nordic Walking v Praze.  V 10:00 hodin dopoledne jsme měli sraz na stanici metra "Roztyly". Bohužel ještě v den konání lekce se nám odhlásilo několik účastníků a tak  se sešlo pouze 6 adeptů Nordic Walking. Po nezbytné rozcvičce a teoretické přípravě jsme se vydali do Kunratického lesa. Počasí nám přálo a byl příjemný podzimní den. Na jedné z cest jsme zkusili Nordic Walking abecedu, vláček a další cviky.  Poté jsme ještě absolvovali krátkou asi hodinovou procházku zakončenou lehkým protažením.    Fotky z této lekce Nordic Walking najdete zde

 

Pátek 17.10.

Dnes byla tradiční lekce Nordic Walking v Jáchymově.  14-ti členná skupina ukázala, že Nordic Walking je pro každého.  Od třicátníků, přes nastávající maminku,  zdravotně indisponované až po sedmdesátníky. A co Vy, už jste vyzkoušeli Nordci Walking?

Čtvrtek 16.10.

Ani dnes jsme neměli Nordic Walking.  

POZOR -  na naší pražské akci v sobotu 18.10. je posledních několik málo volných míst.

Úterý 14.10. a Středa 15.10.

Tyto dny jsme neměli žádnou Nordic Walking lekci. Ale ve středu nám dorazili nové Nordic Walking hole od KV+ a OneWay.  Jsme jediní v ČR, kdo tyto hole může oficiálně nabízet.  Nordic Walking hole najdete zde

Pondělí 13.10.

Odpoledne tohoto dne, jsme měli tradiční Nordic Walking lekci v Jáchymově. Se šesti účastníky jsme obešli krátký okruh přes Mlýnky.

Neděle 12.10.

Dnes jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking. A tak jsme mohli jít třeba na houby. PA120034.JPG

Sobota 11.10.

Tento den jsme si naplánovali bez Nordic Walking. Ale i tak jsme řešili různé věci okolo Nordic Walking. Po půl roce se k nám vrátil jeden z našich klientů a přivedl s sebou svoji manželku. Paní si oblíbila Nordic Walking a nyní potřebuje kvalitní hole, ale za rozumnou cenu.  Vybrala si hole TOKO.     

Pátek 10.10.

Dnes jsme měli tradiční Nordic Walking lekci v Jáchymově. Účast 15-ti adeptů Nordic Walking zaručovala dnešní lekci pestrost.  Po nezbytné Nordic Walking abecedě jsme ještě obešli několik kilometrů, aby si všichni účastníci osvojili správnou techniku. 

Středa 8.10. a Čtvrtek 9.10.

Ani tyto dny nebyla žádná Nordic Walking lekce.

Úterý 7.10.

Po pěti dnech plných Nordic Walking jsme  neměli žádnou lekci. 

Pondělí 6.10.

Tradiční lekce Nordic Walking v Jáchymově se samozřejmě konala.  Při dnešní lekci jsme obešli okruh dlouhý cca. 4 km.  Deštivá, ale pohodová Nordic Walking lekce.

Neděle 5.10.

Dnešní, poslední den "Víkendu" jsme měli na programu Nordic Walking výlet na Klínovec a "Hraniční kámen". Tento výlet nebyl náročný. Trasa měla 11 km. Rozlučkový Nordic Walking jsme si užili, ač bylo větrno a studeno.  Tak "Víkenďáci" - Walkingu zdar!

Fotky z "Prodlouženého víkendu" najdete zde.

Sobota 4.10.

Dopoledne jsme s "Víkenďákama" měli nejtěžší Nordic Walking jejich pobytu. Byli jsme na Fichtelbergu. Šli jsme po trase -  Hubertky, Bächelhütte, Sachsenbaude, Oberwiesenthal, Fichtelberg, opět Sachsenbaude a poté již Boží Dar. Obešli jsme 12 km.

Odpolední Nordic Walking jsme pojali trochu vlastivědně. Auty jsme popojeli do Horní Blatné. Tam jsme obešli naučnou stezku "Vlčí Jámy". Tato Nordic Walking procházka byla krátká. Pouhé 3,5 km.

Fotky z "Prodlouženého víkendu" najdete zde.

Pátek 3.10.

Účastníci "Víkendu " měli na programu 13,5 km Nordic Walking výlet "Dlouhý Ježíšek". Příjemně jsme se prošli po místních cestách. Měli jsme i čas na pozorování okolní přírody. Mimo jiné jsme si prohlédli i "Malohubku laločnatou". Při tomto výletu se již  Nordic Walking dostal účastníkům pod kůži. Odpoledne měli "víkenďáci" čas na relaxaci sil nejen v bazénu. Zítra je budou potřebovat.

Fotky z "Prodlouženého víkendu" najdete zde.

Nás ještě v odpoledních hodinách čekala Nordic Walking lekce v Jáchymově. Dnešní složení adeptů Nordic Walking bylo velice rozdílné. Věkový rozdíl mezi nejmladší účastnicí paní Janou a nejstarší paní Mílou byl !50! let.     Chcete také zkusit Nordic Walking? Kontaktujte nás.

Čtvrtek 2.10.

Dnes začal "Prodloužený víkend s Nordic Walking". Všech deset účastníků se při odpolední lekci seznámilo s Nordic Walking.  Na toto seznámení se k nám ještě přidala paní Vali, která měla zájem zatím pouze o začátenickou lekci Nordic Walking.

Fotky z "Prodlouženého víkendu" najdete zde.

Středa 1.10.

Říjen nezačínáme  Nordic Walking lekcí. Ale od zítra....


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: