Personal tools
You are here: Home Novinky Nordic Walking v prosinci 08
« July 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Document Actions

Nordic Walking v prosinci 08

by Nordic Walking last modified 2008-12-29 20:30

V zimním období lze také provozovat Nordic Walking. A nebo sněžnice.

Další dny do 29.12.

Nordic Walking zatím nemáme, ale zájem o procházky na sněžnicích stoupá. 

Během prosince jsme ve spolupráci s Městysem Jedovnice připravili nový Nordic Walking Park. Ten bude právě ve zmíněné Jedovnici.

Druhý svátek Vánoční a sobota 27.12.

stále není  zájem o lekce Nordic Walking. Celkem je tato situace pochopitelná. Ale o výlety na sněžnicích v okolí Božího Daru je zájem stále větší. Za tyto dny jsme sice nikoho na výlet nedoprovodili, ale několik párů jsme zapůjčili.  

Boží Hod 25.12.

jsme oslavili příjemnou, asi hodinu a půl dlouhou, procházkou na sněžnicích. V okolí Božího Daru jsme prošli zimní les, překonali několik potoků, příkopů a podobných "zajímavostí".  Přijďte také zkusit sněžnice. 

Následující dny do 24.12.

Bohužel ani v těchto dnech jsme neposkytli žádnou lekci Nordic Walking.  V předvánočním čase se asi většina myšlenek ubírá jiným směrem. 

Ale s mnoha lidmi jsme byli o Štědrém večeru alespoň prostřednictvím Nordic Walking holí, které jsme dodali Ježíškovi.

od neděle 14.12. do úterý 16.12.

jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking. Doufejme, že se zájem o Nordic Walking zase po vánocích zvýší.

Sobota 13.12.

Dnešní den proběhla dlouho očekávaná lekce Nordic Walking  v Praze. Sešli jsme se na stanici metra "Roztyly" a po krátké rozcvičce jsme vyrazili do Kunratického (Krčského) lesa. Tři účastnice, které absolvovali dvouhodinovou lekci, si vyzkoušely Nordic Walking v praxi a dostalo se jim také teoretické průpravy. Nezbytnou součástí lekce byla Nordic Walking abeceda a "vláček". 

Další lekci v Praze máme naplánovanou na leden.       

Sledujte naše stránky.

od úterý 9.12. do pátku 12.12.

jsme neměli žádnou lekci Nordic Walking a ani procházku na sněžnicích.

Pondělí 8.12.

Pravidelné lekce Nordic Walking v Jáchymově jsou dočasně přerušeny, protože se upravují lázeňské objekty.  Dnešní den byl jako stvořený pro výlet na sněžnicích. Alespoň na Božím Daru.  Za poslední dny napadlo několik centimetrů nového sněhu.  Musíme opět na sněžnice.

Víkend 6. a 7. 12.

Jsme sice neměli žádnou lekci, ale protože nejen Nordic Walkingem živ je člověk, tak jsme se v neděli zúčastnili masového závodu v běhu na lyžíchna Božím Daru. Ač nebylo sluníčko, závod jsme si užili.  

Pátek 5.12.

V den kdy chodí Milkuláš s čertem, jsme měli dvě lekce Nordic Walking.  V brzkých odpoledních hodinách byla lekce pro účastníky lékařské konference v Jáchymově.

 V pozdějším odpoledni jsme měli ještě tradiční Nordic Walking lekci pro Jáchymovské lázeňské hosty.

Úterý 2.12. a Středa 3.12. a Čtvrtek 4.12.

V tyto dny jsme neposkytli žádnou Nordic Walking lekci. Zato na naší lekci v Praze, která se bude konat v sobotu 13.12., se začínají hlásit zájemci. Na Pražské lekci se půjde do Krčského lesa.

Pondělí 1.12.

Poslední měsíc tohoto roku jsme zahájili stylově. V Jáchymově jsme měli tradiční Nordic Walking lekci. Dnešní skupina byla sice pouze čtyřčlenná, ale rozdíli v kondici i v datech nartození byli markantní. Což pouze dokazovalo vhodnost Nordic Walkingu pro všechny bez rozdílu.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: