Personal tools
You are here: Home Novinky Duben, v lese s holemi budem
« July 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Document Actions

Duben, v lese s holemi budem

by Nordic Walking last modified 2010-05-02 19:54

Troška statistiky -

za měsíc duben jsme měli 12 lekcí na kterých si Nordic Walking vyzkoušelo 107 zájemců. 

Poslední lekce Nordic Walking

v měsíci dubnu jsme měli v Jáchymově v pátek 30. S osmi zájemci jsme došli na Mlýnky.

Tento den jsme také značili tratě pro Nordci Walking bez hranic. Podrobnosti o akci najdete na stránce květnového Nordic Walkingu.

Také v pondělí 26.4.

proběhla Nordic Walking lekce v Jáchymově.  Na dnešní odpolední procházce bylo pět účastníků.  S holmi absolvovali krátkou trasu po okolí.

Dvě lekce Nordic Walking v jeden den

jsme měli v sobotu 24.4.

Dopoledne proběhla lekce v Kunratickém lese. Této lekce se zúčastnilo deset zájemců o Nordic Walking.  Dostalo se jim krátkého teoretického slova a o mnoho delší praktické vycházky doplněné o různá cvičení podporující koordinaci pohybu.

Odpoledne se konala lekce v Jáchymově. Dnes s pěti adepty. V okolních lesích si vyzkoušeli Nordic Walking se zapůjčenými správnými holemi na Nordic Walking.

Na pondělí 19.4.

jsme měli další plánovanou lekci Nordic Walking v Jáchymově.  Dostavili se mj. i dámy, které již zkoušeli Nordic Walking sami bez odborné instruktáže. Jejich techniku jsme jim opravili a naučili je chodit správně.

Přijďte i Vy na lekci Nordic Walking.

Nordic Walking v sobotu 17.4.

byl ve znamení dvou lekcí v Plzeňském kraji. 

První se konala dopoledne v Plzni v Borském parku.  Více než dvě hodiny trvající lekci úspěšně absolvovalo všech 15 účastníků. Všem se dostalo veškerých důležitých informací o Nordic Walking. Teoretický výklad a praktická procházka byla již tradičně doplněna koordinačním cvičením a Nordic Walkiung abecedou.

Druhá, odpolední lekce byla privátní a uskutečnila se v Horažďovicích. Pro spolek 24 dam jsme měli připravený Nordic Walking v okolí Otavy.

V pátek 16.4.

se konala další lekce Nordic Walking pro hosty Jáchymovských lázní.  S deseti adepty této zdravotně prospěšné aktivity jsme obešli několika kilometrový okruh v okolí.

Lekce Nordic Walking v Jablonci n/N

byla privátní a konala se ve středu 14.4.  Zájemci absolvovali pod vedení Alice dvouhodinou lekci v okolí Jabloneckých přehrad a lyžařského areálu Břízky.  Jejich odhodláni, pokračovat v Nordic Walking, bylo veliké. Doufejme, že vydrží.  

Jáchymovské Nordic Walking lekce

pokračovali v pátek 9.4. Na této lekci se sešlo šest adeptů správné chůze s holemi.  Obešli jsme krátký okruh v okolních lesích.

Pražská Nordic Walking lekce

byla v sobotu 3.4. v Kunratickém lese.  Všech dvanáct účastnic a účastníků strávili příjemné dvě hodiny při dnešním Nordic Walking.  Za tento čas obešli několik kilometrů po Kunratickém lese,  během nichž nemohla chybět naše "Nordic Walking abeceda". 

Přijďte si také vyzkoušet Nordic Walking na některou naší lekci.

V pátek 2.4.

jsme měli první lekci vměsíci a zároveň první lekci v Jáchymovských lázních po zimní přestávce. Na dnešní lekci se dostavili šest zájemců, kteří se dozvěděli vše potřebnén Nordic Walking. Během lekce si samozřejmě vyzkoušeli i Nordic Walking v praxi.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: