Personal tools
You are here: Home Novinky Červenec - ani o prázdninách nezanedbáváme Nordic Walking
« November 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Document Actions

Červenec - ani o prázdninách nezanedbáváme Nordic Walking

by Nordic Walking last modified 2009-08-02 18:18

V pátek 31.7.

jsme měli tradiční lekci Nordic Walking v Jáchymově. Dnes se sešlo 9 adeptů tohoto zdravého pohybu. Obešli jsme několika kilometrovou trasu v okolí lázní.  Dnešní lekce se zúčastnila také "naše" Martina, která má již pouze několik týdnů do porodu. 

Ve čtvrtek 30.7.

vyšel v Lidových novinách test Nordic Walking holí.  Výsledky testu si můžete přečíst i na našich stránkách, protože tento test provádělo naše Nordic Walking centrum.

Poslední pondělí měsíce července

připadlo na 27.  Tento den jsme měli pravidelnou Nordic Walking lekci v Jáchymově.  Při věkovém rozpětí účastníků  (33 - 82let) byla tato lekce trochu náročnější pro instruktora, ale zvládlo se to. Náš individuální přístup nebyl  narušen.   Na dnešní lekci se pod "naše křídla" vrátila jedna dáma, kterou jsme učili Nordic Walking již před několika lety.  Nordic Walking ji pomáhá se udržovat v perfektní kondici.  

Sobota 25..7.

nebyla bohužel ve znamení Nordic Walking, ale úplně jiného sportu. Tento den se v Ostrově nad Ohří konalo mistrovství ČR v Xterra triathlonu.  Na start se postavil také "náš" Míra. Ve velké konkurenci se neztratil a skončil na 17. místě.  Gratulujeme

Na pátek 24.7.

se nám na tradiční Jáchymovskou lekci Nordic Walking přihlásila desítka zájemců. Obešli jsme v nedalekých lesích krátký, několika kilometrový okruh.

20.7. v pondělí

se konala Nordic Walking lekce v Jáchymově. Na té dnešní se sešlo jedenáct zájemců.  Nejstarší účastnice za nedlouho načne devátou desetiletku svého života.  Ve svém věku čilá paní s námi obešla celou, několika kilometrovou trasu.

O víkendu 18.-19.7.

jsme si byli několikrát za "Walkovat". Tentokrát bez klientů. Také naše Martina se prošla s holemi. Ač je v osmém měsíci těhotenství absolvovala trasy v rozmezí 5 - 8 Km.

V den svátku šéfové Martiny,

čili v pátek 17.7. se na lekci Nordic Walking dostavilo 15 zájemců.  Lekce se, jako každý pátek, konala v Jáchymově. Věkové  složení účastníků bylo velice rozdílé.  Nejmladší adeptka byla těsně za prahem dospělosti a nejstarší adept již před několika lety oslavil sedmdesátku. 

Ať máte v rodném listě jakékoli datum, můžete i Vy provozovat Nordic Walking. Přijďte si to vyzkoušet.

13.7. v pondělí

jsme měli Nordic Walking lekci v Jáchymově. Dnes dorazilo osm zájemců o Nordic Walking.  V okolních lesích jsme absolvovali krátký okruh doplněný o Nordic Walking cvičení.

V pátek 10.7.

se konala tradiční lekce Nordic walking pro hosty Jáchymovských lázní.  Na té dnešní se sešlo osm zájemců. S věkově velice různorodou skupinou, od sedmnácti do sedmdesáti pěti let, jsme absolvovali okruh na "Mlýnky" a doplněnli různým cvičením podporujícím zvládnutí správné techniky Nordic Walking.

Další lekce Nordic Walking

proběhla ve čtvrtek 9.7. na Božím Daru. I tato lekce byla privátní. Tři aktivní účastnice s námi absolvovaly 12Km dlouhý okruh doplněný o Nordic Walking abecedu a ostatní naše speciální cvičení.  Této lekce se zúčastnily dámy ve velmi rozdílných stavech. Jedna účastnice byla postižena spasticitou (částěčně postižená levá strana).  Lekce se, jako pozorovatelka, zúčastnila také Martina, která je v osmém měsíci těhotenství. I ona obešla celých 12Km.  

Nastavající maminky, zkuste také Nordic Walking.

Privátní Nordic Walking lekce v Praze

byla ohlášena na středu 8.7. do Kunratického lesa.  Ve večerních hodinách jsme naučili správné Nordic Walking technice dvě dámy. Nevšední večerní program ve všední den se jim zamlouval.

V pátek 3.7.

jsme měli druhou lekci Nordic Walking v tomto měsíci. Jako většina pátečních lekcí se i tato konala v Jáchymově. Na tu dnešní se dostavilo deset zájemců o Nordic Walking. Věkové složení účastníků - od 20-ti do 70-ti let - znovu potvrdilo vhodnost Nordic Walking pro všechny bez rozdílu věku a tělesné zdatnosti.

Vyzkoušejte Nordic Walking také.

První Nordic Walking v červenci

jsme měli hned první den v měsíci.  Pro šesti člennou skupinku dam jsme uspořádali privátní lekci Nordic Walking na Mariánské nedaleko Božího Daru. Obešli jsme vrch zvaný Vlčí hřbet.  Účastnicím této lekce se Nordic Walking velmi zamlouval. Doufejme, že jejich odhodlání provozovat Nordic Walking pravidelně vydrží.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: