Personal tools
You are here: Home Novinky Červen - parádní Nordic Walking
« January 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Document Actions

Červen - parádní Nordic Walking

by Nordic Walking last modified 2009-06-29 19:42

Na pondělí 29.6.

jsme měli ohlášenou lekci Nordic Walking v Jáchymově. Té dnešní se zúčastnilo sedm zájemců. Jedna účastnice byla po operaci kyčle a kolene. Hole jí velmi pomohli se srovnat v chůzi a bez problému zdolat i kopcovitý terén.

V sobotu 27.6.

jsme pomáhali s organizací Krušnohorského Nordic Walking marathonu, který pořádali naši Nordic Walking přátelé v německém Oberwiesenthalu.

Část našeho teamu se aktivně zúčastnila i samotného pochodu.  Martina, ač v osmém měsíci těhotenství, si obešla trať 7Km dlouhou. Stejnou trať si obešel Ondřej a Aleš absolvoval nejdelší královskou distanci v délce 24Km.

Poslední páteční Nordic Walking lekce

v tomto měsíci se konala tradičně v Jáchymově. Na té dnešní si Nordic Walking  vyzkoušelo osm zájemců. Obešli jsme krátký okruh v okolních lesích a neopomněli jsme ani Nordic Walking abecedu.

Ani úterý 23.6. se neobešlo bez Nordic Walking lekce,

protože tento den jsme jednu pořádali v Karlových Varech.  Ta dnešní byla pro klienty komunitního centra Armády Spásy v KV. Dostavilo se 15 seniorek, zájemkyň o tento zdraví prospěšný pohyb.  Věkové rozpětí nebylo extrémní, věk všech účastnic se pohyboval mezi 65-75 lety.

V solidním tempu jsme za 1,30´hodiny obešli okruh v okolí Tří křížů. Většina účastnic konstatovala, že by tento okruh bez Nordic Walking holí nebyly schopny absolvovat.  Protože hole Vám pomůžou. Zkuste to.

Pondělní (22.6.) lekce Nordic Walking

se uskutečnila opět v Jáchymově. Počasí vyšlo jako na objednávku. Na začátek lekce přestalo pršet a deset minut po skočení opět začlo. Na dnešní lekci jsme měli pět účastníků.  Jeden pán měl čtyři bypassy a jedna paní artrózu v pokročilém stadiu. Ale i tak obešli za pomoci Nordic Walking holí celou trasu.  Nebojte se zkusit Nordic Walking, ať již máte nebo nemáte nějakou indispozici.

V pátek 19.6.

byla tradiční lekce Nordic Walking v Jáchymovských lázních. Na tu dnešní se dostavilo šest adeptů Nordic Walking.

Na středu 17.6.

jsme naplánovali lekci Nordic Walking v Praze. Tato lekce se, jako ostatně většina v Praze, uskutečnila v Kunratickém lese.  Na té dnešní si Nordic Walking vyzkoušelo šest zájemců, kteří absolvovali celou dvouhodinovou lekci. 

Dnes konaná lekce byla poslední před prázdinovou přestávkou. Od září budou pro Vás opět připraveny lekce Nordic Walking  a chystáme také pravidelné tréninky. 

Na dnešní lekci Nordic Walking

konanou v pondělí 15.6. v jáchymově dorazilo všech sedm přihlášených. Jedna zájemkyně o Nordic Walking se dostavila dokonce o francouzkých holích, které vyměnila za Nordic Walking hole.  A za pomoci našich holí obešla, vzhledem ke své zdravotní indispozici, solidně dlouhý okruh.

Na tomto příběhu je vidět, jak dokáže Nordic Walking pomoci. Zkuste to taky. Třeba na nějaké naší lekci nebo na Rekondičním pobytu. Podrobnosti najdete zde

Další Nordic Walking lekce

proběhla v pátek 12.6. v Jáchymově. Na dnešní lekci přišla bohužel pouze část přihlášených zájemců o Nordic Walking, ale i tak si ji příchozí užili.

Pondělí 8.6.

proběhla naše pravidelná lekce Nordic Walking pro hosty Jáchymovských lázní. Na dnešní lekci se sešlo 8 zájemců o tento pohyb. Obešli jsme pouze krátkou trasu.

V sobota 6.6.

jsme na Božím Daru odzkoušeli teréní kolečkové brusle Skike.  Objeli jsme na začátek 10km dlouhý okruh.  Jedny jsme dostali zapůjčené na testování.  Můžete je vyzkoušet i Vy.

Pátek pátého

se konala periodická, páteční lekce Nordic Walking. Na dnešní lekci se dostavilo deset zájemců o Nordic Walking. Bezproblému všichni zvládli jednoduchou trasu včetně speciálních cviků.  

První červnový den

nemohl být jiný než ve znamení Nordic Walking. Tento měsíc jsme zahájili tradiční lekcí v Jáchymově. Na té dnešní se sešla skupina vyššího věku. Tomo jsme samozřejmě museli přispůsobit naše cvičení, ale nijak to nevadilo. Účastníci obešli trasu bez zaváhání.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: