Personal tools
You are here: Home Novinky Březen do sněžnic vlezem
« June 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
 
Document Actions

Březen do sněžnic vlezem

by Nordic Walking last modified 2009-03-31 14:23

nebo do poutek Nordic Walking holí

Na Arnošta, čili 30.3.

bylo pondělí. Opět náš Jáchymovský Nordic Walking. Lesní cesty již nejsou pokryty sněhem a větší část je tím bezpečně přístuná. Po měsíci čekání na lepší počasí pro Nordic Walking jsme se dočkali. Svítilo sluníčko a les jarně voněl. Všech pět účastníků si záhy osvojilo správnou techniku. Příjemná procházka za příjemného počasí. 

Zkuste také Nordic Walking na některé námi pořádané lekci. Nebližší možnost máte v sobotu 4.4 v Praze a Plzni. Přihlašte se, ještě je několik málo volných míst. 

27. březnový den

byl pátek a my jsme měli tradiční lekci Nordic Walking v Jáchymově.  Se šesti účřastníky jsme obešli trasu v okolí lázní. Několik adeptů si Nordic Walking velmi pochvalovalo. Doufejme, že jejich předsevzetí, začít chodit pravidelně neskončí v propadlišti.

Předposlední březnové pondělí,

čili 23.,  jsme měli jednu z našich pravidelných lekcí Nordic Walking pro lázeňské hosty v Jáchymově. Dnešní lekce se zúčastnilo devět adeptů Nordic Walking. Absolvovali jsme nenáročný okruh v okolí. Jeden z účastníků je po operaci totální endoprotézy kyčelního kloubu v obou nohou. Používání Nordic Walking holí si velmi chválil.

Naše lekce ohlášené na 4.4. do Prahy a do Plzně se nezadržitelně zaplňují. Pokud chcete také zkusit Nordic Walking,  přihlašte se.

První jarní den

jsme si vyrazili na nenáročnou procházku na sněžnicích. V místech kde nevedou žádné cesty a kde je v létě neprůchodný porost a v zimě nevedou žádné běžecké stopy. Jsme objevili liščí doupě a pozorovali jsme stopy vzácného tetřívka.  Tyto zážitky lze mít pouze na sněžnicích.  

20. březnový den byl pátek

a my jsme měli tradiční lekci Nordic Walking v Jáchymově. Jedenáct účastníků si poslechlo krátkou teorii a pak si odzkoušeli Nordic Walking v praxi.  Lehký okruh v okolí Jáchymovských lázní absolvovala i účastnice, která byla několik málo týdnů po velké operaci zad. Dle jejích slov jí hole, mimo jiné, velmi pomohli ve správném držení těla. Což je jeden z kladů Nordic Walking.

Šestá Nordic Walking lekce

tohoto měsíce se konala dnes v pondělí 16.3. v Jáchymově.  Vzhledem k tání sněhu a jeho opětovnému namrzání , je v současné době pro klienty nebezpečné procházet některé úseky. Proto raději volíme trasu na "Mlýnky". Sice je na každé Nordic Walking lekci stejná, ale je bezpečná a bez větších ledových polí.

Lekce Nordic Walking naplánována na 4.4. do Plzně je již dnes solidně obsazena.  Pokud ještě váháte s přihlášeněním, rozhodněte se co nejdříve. Kapacita je omezená. Více info najdete v sekci "akce".

V sobotu 14.3.

jsme měli, dlouho dopředu avizovanou, lekci Nordic Walking na pražských Roztylech.  Dvouhodinové lekce doplněné o Nordic Walking abecedu a jiná cvičení se zúčastnilo pět adeptů. Pozitivní reakce účastníků nás opět utvrdili o správnosti našeho konání. Doufejme, že  se opět setkáme, nejpozději na akci "Nordic Walking bez hranic" na Božím Daru. Více najdete v sekci "akce".   

Pátek třináctého

není žádný hororový den. Ale jeden s mnoha, kdy máme lekci Nordic Walking. Dnes jsme měli pravidelnou lekci v Jáchymově. Účastníci obešli krátký okruh na "Mlýnky".

Další dny do 12.3.

stále padá na Božím Daru sníh. Vypadáto, že bude možno používat sněžnice ještě velmi dlouho. Přesto byla dnes Martina vyzkoušet Nordic Walking i v takto zapadané krajině. V některých místech se dalo "Walkovat" v této záplavě sněhu.

Již pozítří máme Nordic Walking lekci v Praze na Roztylech. Zbývá ještě několik volných míst. Pokud chcete vyzkoušet Nordic Walking přihlašte se také.

Naše Plzeňská lekce, konaná 4.4., také nezůstává bez odezvy.

Také devátý březnový den

jsme měli Nordic Walking lekci. Opět v Jáchymově.  Dnešní lekce neměla velikou účast, ale i tak byla příjemná. Prošli jsme krátký okruh v okolí lázní.

Další Nordic Walking lekce

v tomto měsíci se konala opět v Jáchymově a to v pátek 6.3. Na této lekci se tradičně sešla zajímavá sestava účastníků. Od dříve narozených, přes střední věkovou kategorii až po mladou paní v šestém měsíci těhotenství. Další potvrzení, že Nordic Walking je opravdu pro všechny. Zkuste to taky. Třeba 4.4. v Praze nebo v Plzni. Více informací najdete v sekci "akce".

Druhý březnový den

jsme měli první březnovou lekci Nordic Walking. Ta se uskutečnila v Jáchymově, kde po únorové odmlce zase začali fungovat pravidelné lekce Nordic Walking pro lázeňské hosty.    Naše pravidelné Nordic Walking lekce v pražském Kunratickém lese se opět těší solidnímu zájmu. Nejbližší setkání se koná v sobotu 14.3. a již nyní jsou některá místa obsazena.

Začíná březen a  nové Nordic Walking lekce a výlety na sněžnicích.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: