Personal tools
You are here: Home Novinky Bezvadný červnový Nordic Walking
« July 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Document Actions

Bezvadný červnový Nordic Walking

by Nordic Walking last modified 2010-07-13 20:39

Poslední Nordic Walking v červnu

proběhnul v pondělí 28.  Tento den se konala jedna z našich pravidelných lekcí v Jaáchymově. Tentokrát se šesti účastníky.

Privátní lekci Nordic Walking

jsme měli v sobotu 26.6. v obci Otročín přibližně 35Km od Karlových Varů.  Parta místních dam v čele se starostkou se s námi vydala v podvečerních hodinách do okolních luhů a hájů.  Během dvouhodinové lekce se jim dostalo všech potřebných informací o Nordic Walking. Pro podporu nácviku správné techniky nemohla chybět ani Nordic Walking abeceda doplněná "vláčkem.

Páteční lekce Nordic Walking

míváme pravidelně v Jáchymově. Ani 25.6. tomu nebylo jinak. Na dnešní lekci se dostavilo 13 zájemců o zdravý pohyb. Obešli jsme několika kilometrový okruh.

V pondělí 21.6.

jsme měli další pravidelný kurz Nordic Walking pro hosty Jáchymovských lázní.  Dnešní lekci navštívilo šest adeptů.

Lekce Nordic Walking

proběhla v pátek 18.6. v Jáchymově.  V nepřízni počasí se dostavili pouze tři zájemci. I tak se jim Martina, která dnešní lekci vedla, věnoval se vší pečlivostí.

Trénink Nordic Walking,

který zařadil Míra na pondělí 14.6. , byl bonusem pro účastníky tréninků. Tréninková serie skončila již v pátek, ale tento trénink byl za odměnu.  Konal se v Kunratickém lese a účastnice obešly okruh dlouhý několik kilometrů.

Nordic Walking v Žilině

jsme provozovali v neděli 13.6. Tento den se v Žilinském lesoparku konalo zahájení letní turistické sezóny  a hlavní náplní pro návštěvníky byl Nordic Walking pod naším vedením.  Ve skupinách se zájemci vydávali na okruh lesoparkem za doprovodu Míry a nebo Kuby. Během odpoledne si Nordic Walking vyzkoušelo ! 65 ! zájemců. 

Věříme, že většina z nich propadne kouzlu Nordic Walking, a že bude chodit s holemi i nadále.

Páteční (11.6.) Nordic Walking

byl velmi "výživný".  V Jáchymově se konala lekce pro zdejší klienty jichž se dnes sešlo deset. Obešli jsme okruh na Mlýnky a cestou si vyzkoušeli Nordic Walking v praxi.

V podvečerních hodinách byl další z řady tréninků.  Účastnice dostaly dnes pořádně zabrat. Čeká je víkend a tak mají možnost se zregenerovat.

Tréninky Nordic Walking

pokračovali i ve středu 9.6.  Trošku se nám zhoršilo počasí a tak jsme v Kunratické lese trénovali pouze asi hodinu a půl.  Za tuto dobu jsme obešli okruh v délce cca 11km.

Zde musíme vyzvednout výkon "Walkerky" Hanky, která se jako jediná zúčastnila všech zatím proběhnuvších tréninků.  Uvidíme jak na tom bude po skončení série.

Nordic Walking lekce

proběhla v pondělí 7.6. v Jáchymově. Na dnešní lekci se sešla různorodá  a velmi zvídavá skupina deseti zájemců.  Obešli jsme nedlouhý okruh v okolních lesích.

Dnes také pokračovala tréninková série odehrávající se v Pražských luzích a hájích. Dnes byl na programu težší trénink v Divoké Šárce.  Věnovali jsme  se hlavně kopcům a chodili jsme je ve slušném tempu.

V pátek 4.6.

byl další z řady tréninků. Tentokrát se odehrál v Divoké Šárce.  V rychlém tempu a v potu tváře absolvovali účastníci několika kilometrový okruh.

Ve středu 2.6.

pokračovali naše pražské pravidelné tréninky.  Všechny účastnice již ujdou více a rychleji než při prvním tréninku. Bude-li se to stupňovat, při posledníím tréninku již nebude Míra (instruktor) stačit.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: